خدمات

گروه نماکاران مارال

 

مجری انواع تابلو های تبلیغاتی

سوالی دارید؟

تلفن تماس : 77615080 – 77657066

چلنیوم
image

چلنیوم چیست ؟

_

قبل از توضیح تابلو چلنیوم باید گفت که واژه اصلی(چنلیوم) نام دارد.که در کشور ما اکثر مشتریان آنرا با نام چلنیوم میشناسند.چلنیوم یکی از تابلو های تبلیغاتی می باشد که به شکل حروف های برجسته و در کار گاه های تابلو سازی ساخته می شود.چلنیوم یا به زبان لاتین Channelium مخفف دو کلمه aluminium + channel است . channel به معنی کانال می باشد و به دلیل اینکه بعدا از چسباندن چنلیوم ، حروف چلنیوم ساخته شده حالت U شکل به خود می گیرد، در زبان لاتین از کلمه channel استفاده می شود.که ترکیب این دو کلمه دلیل بر نام گذاری channelium می باشد.

سایدلایت

چلنیوم(چنلیوم) ساید لایت چیست؟

_

چلنیوم ساید لایت نسل جدیدی از حروف چلنیوم می باشد که تمامی ویژه گیهای چلنیوم های معمولی را دارا می باشد با این تفاوت که دور تا دور لبه فضایی تعبیه شده است برای نور پردازی.ساخت چلنیوم ساید لایت به این صورت است که دور تا دور چلنیوم توسط دستگاه و طبق طرح های مورد نظر برش داده می شود و یک لایه نازک از جنس پلاستیک شیشه ایی از داخل برای جلو گیری از نفوذ گرد و غبار به چلنیوم چسبانده میشود.

image
کامپوزیت

کامپوزیت چیست ؟

_

 کامپوزیت به متریالی گفته می شود که از ادغام چند مواد که سطحی مقاوم بین آنها وجود دارد تشکیل شده است.به عبارتی دیگر کامپوزیت نوعی آلومینیوم فلزی است که کاربردهای بسیاری دارد. از جمله استفاده آن در صنعت خودرو سازی،ساخت هوا پیما و دیگر صنعت ها می توان نام برد.کامپوزیت در سال 1970 در کشور آلمان تولید شد و از همان ابتدای تولید،کامپوزیت به دلیل زیبایی و عدم هر نوع محدودیتی در نوع اجرا مورد استقبال چشم گیری قرار گرفت.اخیرا از کامپوزیت در صنعت ساختمان سازی نیز استفاده می شود.با گذر زمان و به لطف پیشرفت عظیم در تکنولوژی و صنعت تابلو سازی از کامپوزیت برای زمینه تابلو های تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم ،تابلو استیل،تابلو نئون پلاستیک و دیگر تابلوهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود

لیزر

توضیح مختصری بر نمای استیل

_

ورق های استیل در رنگهای مختلفی در بازار موجود است که در صنعت تابلوسازی بیشتر از رنگهای طلایی و نقره ای (که کاملا شبیه به آینه است) استفاده می شود. 

image
CNC
image

نمای کریستال

_

اجسام شیشه ای که باعث شکست نور و ایجاد درخشندگی و تلالو می شوند اجسام کریستالی هستند . هرچقدر تابلوی سردر یک مغازه درخشنده تر باشد بیشتر جلب توجه می کند. این تابلو ها همواره در حال دعوت مشتریان به داخل مغازه و بررسی بیشتر فروشگاه هستند . در میان انواع تابلو مغازه جدید ، حروف چلنیوم کریستالی و چلنیوم الماسی بیشترین تلالو و درخشندگی را دارند.